Zaproszenie dla członków i sympatyków Yacht Klubu Człuchów na spotkanie wigilijne 2023-12-02.

Zaproszenie dla członków i sympatyków Yacht Klubu Człuchów na spotkanie wigilijne 2023-12-02.

Drodzy Członkowie Klubu,
Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, a z nimi magiczny czas wspólnego świętowania i dzielenia się radością. W związku z tym, z ogromną przyjemnością zapraszamy Was na Spotkanie Wigilijne organizowane dla członków klubu, ich rodzin oraz sympatyków naszego stowarzyszenia.

Spotkanie Wigilijne odbędzie się 2-go grudnia (sobota) o godzinie 16-stej w naszym klubowym lokalu na przystani YK. Miejsce to, gdzie zawsze czujemy się jak w domu, stanie się magiczną przestrzenią wspólnego świętowania.

Aby uczynić to spotkanie jeszcze bardziej wyjątkowym, prosimy Was o przyniesienie swojego ulubionego dania wigilijnego do podzielenia się z innymi. Wspólna wieczerza to doskonała okazja do degustacji różnorodności smaków i tradycji naszych rodzin.

Dla dzieci planujemy przygotować kilka atrakcji, oraz niespodziankę. Chcemy, aby nasze spotkanie było niezapomniane również dla naszych najmłodszych przyjaciół.

W zależności od ilości chętnych możemy być zmuszeni do wprowadzenia symbolicznego wpisowego w celu pokrycia kosztów organizacyjnych. Planujemy skorzystać z usług cateringu (pierogi, barszcz czerwony z pasztecikiem), przygotować małe paczki dla najmłodszych uczestników oraz przystroić klub w dekorację świąteczną. Jednakże, koszty te będą uzależnione od liczby zgłoszeń.

Abyśmy mogli dokładnie oszacować koszty i podjąć decyzję odnośnie wpisowego, prosimy o potwierdzenie swojego udziału do 24-go listopada na WhatsApp lub drogą mailową na adres yachtklubczluchow@gmail.com lub telefonicznie pod numerem 534-386-070. Ostateczne decyzje dotyczące wpisowego zostaną podane po zebraniu pełnej liczby zgłoszeń.

Wierzymy, że wspólne spędzenie tego magicznego czasu umocni więzi między nami, stworzy niezapomniane chwile oraz wprowadzi nas wszystkich w atmosferę radosnego oczekiwania na Boże Narodzenie. Liczymy na Wasze liczne uczestnictwo. Mamy nadzieję, że razem stworzymy niezapomniane Święta Bożego Narodzenia!

Z żeglarskim pozdrowieniem,
[Zarząd Klubu]