Zaproszenie na Bal Żeglarski z Yacht Klubem Człuchów 10-02-2024

Zaproszenie na Bal Żeglarski z Yacht Klubem Człuchów 10-02-2024

Drodzy Miłośnicy Żeglarstwa, Klubowicze i Sympatycy Klubu,

Z ogromną przyjemnością chcielibyśmy serdecznie Was zaprosić na Bal Żeglarski 2024, który odbędzie się z okazji nadchodzącego karnawału, zorganizowanego przez Yacht Klub Człuchów. To będzie niezapomniana noc pełna elegancji, muzyki i fantastycznej zabawy!

Podczas tego wyjątkowego wieczoru czekać będą na Was liczne atrakcje, które sprawią, że tegoroczny Bal Żeglarski stanie się wydarzeniem nie tylko dla pasjonatów żeglarstwa, ale również dla wszystkich, którzy cenią sobie dobrą zabawę. Muzykę na parkiecie zapewni utalentowana DJ OLAXANE, która z pewnością dostarczy niezapomnianych wrażeń muzycznych.

Szczegóły:

Data: 10 lutego 2024

Godzina: 18:00

Miejsce: Restauracja 777

Cena wejściówki: 250 zł od osoby

Zapewniamy Wam niezapomnianą noc pełną wrażeń, doskonałej muzyki i wykwintnych smaków. Bal Żeglarski organizowany przez Yacht Klub Człuchów to nie tylko okazja do spotkania się w miłym towarzystwie i życzliwiej atmosferze, ale również doskonała okazja do wspólnego świętowania pasji żeglarskiej.

Nie czekajcie, zarezerwujcie już teraz swoje miejsce na tym wyjątkowym balu! Rezerwację przyjmujemy telefonicznie pod numerem +48 534-386-070 wew.”5″ lub e-mail: yachtklubczluchow@gmail.com . Liczba miejsc jest ograniczona.

Zachęcamy Was do wspólnego uczestnictwa w tym wyjątkowym wydarzeniu i gwarantujemy, że będzie to niezapomniana noc pełna świetnej zabawy!

Z żeglarskim pozdrowieniem i do zobaczenia,

Zarząd Yacht Klub Człuchów