ZAPROSZENIE NA ZEBRANIE CZŁONKÓW YACHT KLUBU CZŁUCHÓW 14-10-2023

ZAPROSZENIE NA ZEBRANIE CZŁONKÓW YACHT KLUBU CZŁUCHÓW 14-10-2023

Szanowni Członkowie Stowarzyszenia Yacht Klub Człuchów,

Mamy zaszczyt zaprosić Was na zakończenie sezonu 2023 oraz omówienie planów i propozycji wydarzeń na rok 2024. Nasze zebranie odbędzie się w atmosferze żeglarskiego entuzjazmu, a także będzie doskonałą okazją do podsumowania minionego roku oraz wspólnego planowania przyszłości.

Data: [14-10-2023]

Godzina: [16:00 – 18:00]

Miejsce: [Przystań Yacht Klubu Człuchów]

Porządek obrad:

1 Powitanie.

2. Podsumowanie sezonu 2023.

3. Dyskusja i uwagi dotyczące minionego sezonu

4. Prezentacja planów na rok 2024.

5. Propozycje członków dotyczące przyszłych wydarzeń i aktywności.

6. Dyskusja i głosowanie nad proponowanymi zmianami lub projektami.

7. Zamknięcie obrad i wolne rozmowy przy kawie i przekąskach.

Prosimy o przemyślenie swoich sugestii i pomysłów na rozwijanie naszego Stowarzyszenia. Wasza aktywna partycypacja jest kluczowa dla naszego sukcesu, a spotkanie to doskonała okazja do wyrażenia Waszych opinii i idei.

Mamy nadzieję, że licznie stawią się wszyscy członkowie Yacht Klub Człuchów, aby wspólnie uczestniczyć w kształtowaniu przyszłości naszej organizacji. Czekają nas ciekawe wyzwania, które z pewnością podejmiemy z pasją i determinacją.

Zapraszamy Was serdecznie i liczymy na Waszą obecność!

Z poważaniem,

Zarząd Stowarzyszenia Yacht Klub Człuchów